Medycyna estetyczna

medycyna_estetyczna.jpg

Młody i nieskazitelny wygląd jest dziś propagowany przez media. Wiele osób widząc dookoła pięknych ludzi bez skazy również chce jak najdłużej pozostać w dobrej formie.

Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na zabiegi pozwalające na usuwanie zmarszczek i odmładzanie zarówno twarzy, jak i całego ciała. Obecnie niechirurgicznymi metodami z zakresu medycyny estetycznej można osiągnąć wspaniałe rezultaty, wyglądać i czuć się młodziej nawet o dziesięć lub więcej lat.

Specjaliści z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej stosują wiele metod, które mają jeden cel – odmładzanie i usuwanie zmarszczek. Do takich zabiegów można zaliczyć na przykład: podskórne podanie botoksu (a więc toksyny botulinowej), wypełnianie zmarszczek (na przykład kwasem hialuronowym lub substancją z kwasu mlekowego), ujędrnianie i lifting za pomocą fal radiowych, usuwanie zmarszczek laserem, mezoterapię, sonoforezę, różnego rodzaju peelingi, a także stosowanie złotych nici.

Efektem zabiegów dermatologii estetycznej jest zanik lub znaczne spłycenie zmarszczek. Widoczny efekt zależy od takich czynników, jak: metody zabiegu, cechy skóry, a także okolica poddana danemu zabiegowi.

Najczęściej efekt zabiegów dermatologii estetycznej jest wiodoczmny po kilku lub kilkunastu dniach.

haik.pl szczepionki www.stomatologiasorriso.pl/stomatologia_estetyczna.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *